Bodrum Bodrum kiralık lüx villa Villa Lyon

gunduz kutbettin gunduz kutbettin

Bodrum kiralık lüx villa Villa Lyon

Bodrum

from 600 TRY per Günlük Fiyatı

Tatilini huzur içinde sessiz, sakin, ve ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. 3 yatak odası bulunan villanın kendine ait özel yüzme havuzu dışardan görünmemektedir.
Bu konforlu villa çok zevkli tarzda döşenmiş ve klimayla donatılmıştır. İki katlı olan özel villa müstakil konumdadır. Güzel bir şekilde donatılmış olan villa aklınıza gelen her türlü beyaz eşya ve donanım mevcuttur. Villanın oturtulduğu çim, ağaçlar ve süs bitkileriyle kaplı bahçede ayrıca şezlong ile donatılmış yüzme havuzu yer almaktadır. Dinlendirici bir tatil arayan, ama istediği zamanda hareketli zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villa kesinlikle doğru bir tercih olacaktır.

Villamızın özel havuzu dışardan görünmemektedir!
Peksimet köyü yalısı olarak da bilinen Kadıkalesi, çok eski bir yerleşim bölgesi olmakla birlikte önemli bir ticaret merkezidir. Bodrum yarımadasının en batı ucunda yer almakta olan Kadıkalesi, Yunanistan adalarına sınır bir köy konumunda bulunur, ve Turgutreis ile Gümüşlük arasında yer almaktadır. Turizm açısından da çok önemli bir konuma sahip olmakla birlikte, eşsiz güzelliğiyle tüm yerli/yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Kıyı şeridini sarıp sarmalayan restaurantları, mavi ve yeşili birleştiren el değmemiş bakir doğal güzelliği ile gezilesi ve görülesi bir bölgedir. Kadıkalesi’nden denize açılmak, sizlere eşsiz bir deneyim sunacaktır. Bu tertemiz ve bir benzeri daha olmayan bölgede modern ve huzurlu bir tatil fırsatı yakalayacaksınız.
Önemli Notlar
Giriş saati: 16:00, Çıkış saati: 10:00

Hasar Depozitosu: Girişte 250.- Eur alınmakta. Çıkıştan hemen önce yapılan ev kontrolünden sonra depozitosu iade edilir.

Çıkış temizlik: 200.-TL

Şartlar ve koşullar
Ödeme Bilgisi: Kesin rezervasyonunuzu gerçekleştirebilmemiz için toplam miktarın 30% unu 3 gün içerisinde havale etmeniz gerekmektedir. Geri kalan bakiyeniz ise geliş tarihinden en geç 6 hafta önce ödenmelidir.

Bedrooms: 3 Bathrooms: 1 Mobilyalı 30 sq. m konaklayabilir: 5 guests Minumum Konaklama: 7 Gece GVU-385403