Belek antalya expo yakın villa kiralık özel havuzlu

gunduz kutbettin gunduz kutbettin

antalya expo yakın villa kiralık özel havuzlu

Belek

from 570 TRY per Günlük Fiyatı

Belek Golfvillage - Villa O Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır.

Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır. Villa 4 yatak odası, 3 banyo, geniş oturma odası, açık mutfak ve terastan oluşmaktadır. Yatak odalarında tek ve çift kişilik yataklar, gardroplar ve yatak odası mobilyaları tam bir şekilde döşenmiştir.

Geniş ve mükemmel bir oturma odasına sahip açık mutfakla birlikte dizayn edilmiştir. Mutfak için gerekli her malzeme düşünülmüştür. Oturma odasında geniş bir ailenin yemek yiyebileceği güzel bir yemek mobilyası yer alır. Özel havuzunuza oturma odasından da ulaşabilirsiniz.

Site içerisinde fitness, oyun parkı, maç sahası, tenis kortu, mini golf, Kaydırakı yüzme havuzu, otopark, voleybol ve basketbol sahaları ile özellikle çocuklu ve geniş aileler için mükemmel bir seçenektir.

Villanın bulunduğu site Belek ve Kadriye merkezleri arasında özel bir konuma sahiptir. Plaja Ücretsiz Servis Yapılmaktadır. Biz size araba kiralamanızı tavsiye ederiz.

Önemli Notlar
Giriş saati: 14:00, Çıkış saati: 10:00

Sizden eve girişte usulen 200 EUR veya karşılığı TL depozito alınır ve bu ücret büyük bir hasar olmadığı sürece evden çıkarken size aynen iade edilir.

Şartlar ve koşullar
Rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için 3 gün içinde toplam konaklama ücretinin 30,unu havale yoluyla depozito olarak ödenmesi gerekmektedir.
Geri kalan bakiye,nin ödemesi girişten 4 Hafta Önce Ödenmesi Gerekmektedir.

Oda sayısı 4 Banyo Sayısı: 3 Mobilyalı 45 sq. m konaklayabilir: & kişi sayısı Minumum Konaklama: 7 Gece YVZ-897680

Similar properties in Belek

Villa Faye Belek özel havuzlu
550 TRY Günlük Fiyatı
Bella villa cemre
550 TRY Günlük Fiyatı
Belek Villa Helios
595 TRY Günlük Fiyatı
Palm Villa Belek Antalya
595 TRY Günlük Fiyatı
Olimpias Apartment Belek Antalya
500 TRY Günlük Fiyatı
Olimpias Apartment Belek Antalya
500 TRY Günlük Fiyatı