Belek Antalya Expo'ya Yakın Kiralık Özel Havuzlu Villa

Tülay Tülay

Antalya Expo'ya Yakın Kiralık Özel Havuzlu Villa

Belek kadriye mah canada cad

1,500 TRY başına günlük Fiyatı'den

Belek Golf Village - Villa O Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır.
Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır. Villa 4 yatak odası, 3 banyo, geniş oturma odası, açık mutfak ve terastan oluşmaktadır. Yatak odalarında tek ve çift kişilik yataklar, gardroplar ve yatak odası mobilyaları tam bir şekilde döşenmiştir.
Geniş ve mükemmel bir oturma odasına sahip açık mutfakla birlikte dizayn edilmiştir. Mutfak için gerekli her malzeme düşünülmüştür. Oturma odasında geniş bir ailenin yemek yiyebileceği güzel bir yemek mobilyası yer alır. Özel havuzunuza oturma odasından da ulaşabilirsiniz.
Site içerisinde fitness, oyun parkı, futbol sahası, tenis kortu, mini golf, Kaydırakı yüzme havuzu, otopark, voleybol ve basketbol sahaları ile özellikle çocuklu ve geniş aileler için mükemmel bir seçenektir.
Villanın bulunduğu site Belek ve Kadriye merkezleri arasında özel bir konuma sahiptir. Plaja Ücretsiz Servis Yapılmaktadır.
Önemli Notlar
Giriş saati: 16:00, Çıkış saati: 10:00
Sizden eve girişte usulen 200 EUR veya karşılığı TL depozito alınır ve bu ücret büyük bir hasar olmadığı sürece evden çıkarken size aynen iade edilir.
Elektrik ücreti ekstradır,girişte ve çıkışta sayaçlar okunur ve aradaki fark fatura sayaç kw bedeli üzerinden çıkış saatinde nakit olarak alınır.
Şartlar ve koşullar
Rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için 3 gün içinde toplam konaklama ücretinin 30,unu havale yoluyla depozito olarak ödenmesi gerekmektedir.
Geri kalan bakiyenin ödemesi girişte alınır.

Yatak odalari 4 Banyolar: 3 Mobilyalı Villa 45 sq. m Konaklayabilir: 8 kisi sayisi Minumum Konaklama: 5 Gece YVZ-897680

İmkânlar:

Alt Başlık:

Belek Benzer ilanlar

Titanik 3+1
1,300 TRY günlük Fiyatı
TGS Villa
3 6

TGS Villa

1,600 TRY günlük Fiyatı
Villa Volkan
1,600 TRY günlük Fiyatı
Antalya Lara Project 4+1 Lüks Daire
1,200 TRY günlük Fiyatı
Belek'te Kiralık Villa (Tölerans Villa )
1,450 TRY günlük Fiyatı
Belek'te Kiralık Helios Villa
1,500 TRY günlük Fiyatı
Belek'te Ortak Havuzlu Kiralık Villa (Zen Villa)
1,500 TRY günlük Fiyatı
Belek'te Özel Havuzlu Kiralık Villa (TS)
1,600 TRY günlük Fiyatı
Belek'te Ortak Havuzlu Kiralık Daire (TS)
1,400 TRY günlük Fiyatı