Belek antalya expo yakın villa kiralık özel havuzlu

rasit guney rasit guney

antalya expo yakın villa kiralık özel havuzlu

Belek kadriye mah canada cad

from €185 per Günlük Fiyatı

Belek Golf Village - Villa O Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır.

Belek'te özel havuzu muhteşem bakımlı bahçesi ile 24 saat güvenlik, havuz, bar ve site içerisindeki restoranı ile çok lüks, donanımlı bir villadır. Villa 4 yatak odası, 3 banyo, geniş oturma odası, açık mutfak ve terastan oluşmaktadır. Yatak odalarında tek ve çift kişilik yataklar, gardroplar ve yatak odası mobilyaları tam bir şekilde döşenmiştir.

Geniş ve mükemmel bir oturma odasına sahip açık mutfakla birlikte dizayn edilmiştir. Mutfak için gerekli her malzeme düşünülmüştür. Oturma odasında geniş bir ailenin yemek yiyebileceği güzel bir yemek mobilyası yer alır. Özel havuzunuza oturma odasından da ulaşabilirsiniz.

Site içerisinde fitness, oyun parkı, futbol sahası, tenis kortu, mini golf, Kaydırakı yüzme havuzu, otopark, voleybol ve basketbol sahaları ile özellikle çocuklu ve geniş aileler için mükemmel bir seçenektir.

Villanın bulunduğu site Belek ve Kadriye merkezleri arasında özel bir konuma sahiptir. Plaja Ücretsiz Servis Yapılmaktadır.

Önemli Notlar
Giriş saati: 16:00, Çıkış saati: 10:00

Sizden eve girişte usulen 200 EUR veya karşılığı TL depozito alınır ve bu ücret büyük bir hasar olmadığı sürece evden çıkarken size aynen iade edilir.
Elektrik ücreti ekstradır,girişte ve çıkışta sayaçlar okunur ve aradaki fark fatura sayaç kw bedeli üzerinden çıkış saatinde nakit olarak alınır.
Şartlar ve koşullar
Rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için 3 gün içinde toplam konaklama ücretinin 30,unu havale yoluyla depozito olarak ödenmesi gerekmektedir.
Geri kalan bakiye,nin ödemesi girişte alınır.

Oda sayısı 4 Banyo Sayısı: 3 Mobilyalı Villa 45 sq. m konaklayabilir: & kişi sayısı Minumum Konaklama: 5 Gece YVZ-897680

Kolaylıklar:

Alt Başlık:

Similar properties in Belek

belek helios villa
€200 Günlük Fiyatı
village Golf Villa belek
€160 Günlük Fiyatı